Pytania do burmistrza - Regulamin forum

§ 1

       Aby zadać pytanie Burmistrzowi Miasta Cieszyna należy jednorazowo utworzyć konto poprzez rejestrację. Rejestracja w serwisie umożliwia dostęp Użytkownikom do pełnej funkcjonalności i wymaga podania swojego imienia i nazwiska oraz hasła używanego do logowania w systemie.

§ 2

       Rejestrując się, Użytkownik podpisany swoim imieniem i nazwiskiem (czyli nazwą użytkownika) będzie zadawał pytanie, np.: związane z kwestiami istotnymi dla Miasta Cieszyna. Podobnie zresztą odpowiadający burmistrz lub w jego imieniu urzędnik – nie będą anonimowi.

§ 3

  1. Podczas rejestracji wymagane jest podanie przez Użytkownika następujących danych osobowych na potrzeby weryfikacji: imię, nazwisko, nr PESEL.
  2. Podane wyżej dane służyć będą Administratorowi jedynie do weryfikacji Użytkownika, logującego się w serwisie.

§ 4

       Po rejestracji konto użytkownika jest nieaktywne. Można przeglądać serwis, ale zadawanie pytań dostępne będzie dopiero po aktywacji, przeprowadzonej przez Administratora.

§ 5

       Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami. Po rejestracji konta zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością serwisu, w dziale „Dalsza część regulaminu”.