Pytania do burmistrza - Regulamin forum

§ 1

       Aby zadać pytanie Burmistrzowi Miasta Cieszyna należy jednorazowo utworzyć konto poprzez rejestrację. Rejestracja w serwisie umożliwia dostęp Użytkownikom do pełnej funkcjonalności i wymaga podania swojego imienia i nazwiska oraz hasła używanego do logowania w systemie. Rejestrując się, Użytkownik podpisany swoim imieniem i nazwiskiem (czyli nazwą użytkownika) będzie zadawał pytanie, np.: związane z kwestiami istotnymi dla Miasta Cieszyna. Podobnie zresztą odpowiadający burmistrz lub w jego imieniu urzędnik – nie będą anonimowi.

§ 2

      

§ 3

  1. Podczas rejestracji wymagane jest podanie przez Użytkownika następujących danych osobowych na potrzeby weryfikacji: imię, nazwisko, nr PESEL.
  2. Podane wyżej dane służyć będą Administratorowi jedynie do weryfikacji Użytkownika, logującego się w serwisie.

§ 2

       Podając swoje imię, nazwisko i PESEL wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych czyli imienia, nazwiska i adresu email przez Burmistrza Miasta Cieszyna, w celu uzyskania dostępu do portalu "Pytania do Burmistrza". Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogę ja w dowolnym momencie wycofać z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem. Po rejestracji konto użytkownika jest nieaktywne. Można przeglądać serwis, ale zadawanie pytań dostępne będzie dopiero po aktywacji, przeprowadzonej przez Administratora.

§ 4

       Jeżeli chcesz się wyrejestrować zaloguj się na swoje konto w portalu. Następnie wybierz: Panel użytkownika -> Twój profil -> Edytuj profil można usunąć konto w portalu.

§ 5

       Administratorem danych osobowych Burmistrz Miasta Cieszyna, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, tel. 33 4794 200; e-mail: umcieszyn@finn.pl. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu dostarczenia zamówionego systemu wiadomości SMS. Dane będą przechowywane do czasu rezygnacji z subskrypcji systemu SMS. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości otrzymywania wiadomości SMS. Ponadto mają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana danych narusza przepisy rozporządzenia 2016/679. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, tel. 33 4794 200 Smsy będą wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem (przy czym, ze względów organizacyjnych, w przypadku części komunikatów okres wyprzedzenia nie obejmie dni wolnych od pracy). Smsy będą wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem (przy czym, ze względów organizacyjnych, w przypadku części komunikatów okres wyprzedzenia nie obejmie dni wolnych od pracy). Po rejestracji konta zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością serwisu, w dziale „Dalsza część regulaminu”.